1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Dla bezdomnych zwierząt

opis niedostepny

W październiku, zgodnie z naszą wieloletnią tradycją, przeprowadziliśmy akcję, której celem było przedzimowe wsparcie azylu dla bezdomnych zwierząt. Tym razem odpowiedzieliśmy na apel schroniska OTOZ Animals na Kamieńcu w Oświęcimiu. Dzięki dużej pomysłowości i ogromnemu zaangażowaniu uczniów z klasy VIb udało się zebrać imponującą ilość karmy, oraz materiałów na legowiska dla zwierzaków. Dyskoteka, sprzedaż ciasta, wpłaty nauczycieli, którzy zechcieli wspomóc działania, pozwoliły również zgromadzić środki na zakup m.in. siedmiu wielkich worków dobrej jakości karmy. Organizatorzy zawsze mogli liczyć na pomoc starszych koleżanek i kolegów, szczególnie z VIII klasy.

Wszystko mogło się jednak udać tylko dzięki temu, że wielu uczniów ze wszystkich klas- od najmłodszych do najstarszych- ze zrozumieniem zareagowało na prośbę. Znowu udowodniliśmy, że nie jesteśmy obojętni, a jeśli komuś dzieje się krzywda- może na nas liczyć.

Akcja klasy VIb trwa! Naszym wirtualnie adoptowanym podopiecznym ze schroniska jest uroczy kundelek, Killer. Zachęcamy wszystkich do stałej współpracy.  

Samorząd Uczniowski
Jadłospis
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Interhead.pl