Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa

Konkurs plastyczny Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa” organizowany przez Małą Orkiestrę Świątecznej Pomocy miał charakter charytatywny. Rozstrzygniecie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbyło się 2 grudnia podczas Charytatywnego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Oświęcimskim Centrum Kultury.

I miejsca w kategorii prac indywidualnych zajęły dwie uczennice z naszej szkoły:

Maja Bies z 2a oraz  Olga Pieczonka z 2b.

W tym roku swoje dobroczynne bombki przekazali następujący uczniowie:

Hanna Wójcik (2a), Kinga Sporysz (2b), Emilia Krawczyk (2a), Zofia Parys (2b), Paulina Rusin ( 2a), Nikodem Płonka (2a), Michał Bajorski (2a), Paulina Radwan(2a) i Aleksandra Chrapczyńska (2a)

Laureatkom konkursu gratulujemy.

Wszystkim małym wolontariuszom dziękujemy  za zaangażowanie i podzielenie się dobrocią.

Zabawa karnawałowa
Wycieczka do KrakowaKlasy III a, III b i IV uczestniczyły w wycieczce do fabryki bombek choinkowych „Armar” oraz do Centrum Nauki i Zabawy „Klockoland” w Krakowie.