Henryki 2019

10 grudnia 1905 roku Henryk Sienkiewicz otrzymał Nagrodę Nobla, dlatego właśnie w tym terminie obchodzimy Dzień Patrona. Tegoroczne świętowanie przybrało formułę humorystycznej gali "Henryki 2019", podczas której wybierano najlepszą postać z powieści H. Sienkiewicza. Nominowani byli bohaterowie znani uczniom z lektur szkolnych, a byli to: Zbyszko z Bogdańca, Jagienka i Danuśka Jurandówna, Staś Tarkowski z żoną Nel, Winicjusz, Ligia i Ursus. Niecałe głosowanie przebiegło zgodnie z planem, gdyż uroczystość zakłócili trzej Krzyżacy, którzy nie mogli powstrzymać się od konfrontacji z polskim rycerzem. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, tylko biedna Jagienka, która ruszyła z pomocą Zbyszkowi,  została lekko ranna. Na koniec gali nieoczekiwanie pojawił się nadzwyczajny gość- duch Sienkiewicza, który najpierw wyraził wielkie zzdziwienie z powodu scenariusza uroczystości, ale później dobrodusznie przyznał, że skoro czytelnictwo upada, należy wykorzystać wszystkie możliwe środki, by dziatwa szkolna czytała, bo jak sam stwierdził, przekształcając znane powiedzenie: "Kto czyta, nie błądzi".

Żartobliwy program z okazji Dnia Patrona przygotowali uczniowie klas VIIa i VIIb pod opieką pań Izabeli Berszakiewicz, Joanny Sałek i Małgorzaty Żurawskiej.

Opieka stomatologiczna dla dzieci
Ferie zimowe 2020
Wycieczka do KrakowaKlasy III a, III b i IV uczestniczyły w wycieczce do fabryki bombek choinkowych „Armar” oraz do Centrum Nauki i Zabawy „Klockoland” w Krakowie.