1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Wspólne kolędowanie

opis niedostepny

Zgodnie z tradycj± naszej szkoły po klasowych wigilijkach wszyscy uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej, by wspólnie za¶piewać najpiękniejsze polskie kolędy. Pan Jarosław Cieciak podsumował również wyniki konkursów plastycznych. Nagrody za udział w konkursie „Bożonarodzeniowy Wianek" otrzymali: Emilia Krawczyk (IIa), Franciszek G±siorek (IIIb), Julia Bęgziak (IIa) i Oliwia Piwowarska (IIa). Prace zostały przekazane na piknik charytatywny „Magiczne ¦więta z Lenk±”, organizowany przez szkołę w Porębie Wielkiej.

Nagrodzono także wszystkich uczniów bior±cych  udział z szkolnym etapie  konkursu „¦więty Maksymilian – pielgrzym, podróżnik, misjonarz". Wzorowo spisali się w tym roku Oliwia Żebrak (VIIIa) oraz Julia Bębenek (VIIb) oraz  drugoklasi¶ci: 

klasa IIa: Hanna Wójcik, Emilia Krawczyk, Aleksandra Chrapczyńska, Maja Bies, Paulina Rusin,

klasa IIb: Zofia Parys, Emilia Godlewska, Julia Cyktor, Marta Kubica, Olga Pieczonka, Maja Wołek, Aleksandra Snażyk, Marta Kubica, Zuzanna Pajer, Anna Wieczorek, Dawid M±kina, Hubert Nitka, Filip Molenda,

Na zakończenie dyrektor szkoły pani Joanna Wysogl±d złożyła wszystkim ¶wi±teczne życzenia. 

opis niedostepny
opis niedostepny
Zabawa karnawałowa
"¦więty Maksymilian- pielgrzym, podróżnik, misjonarz"
Wycieczka do KrakowaKlasy III a, III b i IV uczestniczyły w wycieczce do fabryki bombek choinkowych „Armar” oraz do Centrum Nauki i Zabawy „Klockoland” w Krakowie.
Interhead.pl