Wspólne kolędowanie

Zgodnie z tradycją naszej szkoły po klasowych wigilijkach wszyscy uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej, by wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. Pan Jarosław Cieciak podsumował również wyniki konkursów plastycznych. Nagrody za udział w konkursie „Bożonarodzeniowy Wianek" otrzymali: Emilia Krawczyk (IIa), Franciszek Gąsiorek (IIIb), Julia Bęgziak (IIa) i Oliwia Piwowarska (IIa). Prace zostały przekazane na piknik charytatywny „Magiczne Święta z Lenką”, organizowany przez szkołę w Porębie Wielkiej.

Nagrodzono także wszystkich uczniów biorących  udział z szkolnym etapie  konkursu „Święty Maksymilian – pielgrzym, podróżnik, misjonarz". Wzorowo spisali się w tym roku Oliwia Żebrak (VIIIa) oraz Julia Bębenek (VIIb) oraz  drugoklasiści:

klasa IIa: Hanna Wójcik, Emilia Krawczyk, Aleksandra Chrapczyńska, Maja Bies, Paulina Rusin,

klasa IIb: Zofia Parys, Emilia Godlewska, Julia Cyktor, Marta Kubica, Olga Pieczonka, Maja Wołek, Aleksandra Snażyk, Marta Kubica, Zuzanna Pajer, Anna Wieczorek, Dawid Mąkina, Hubert Nitka, Filip Molenda,

Na zakończenie dyrektor szkoły pani Joanna Wysogląd złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.