Wspólne kolędowanie

Zgodnie z tradycj± naszej szkoły po klasowych wigilijkach wszyscy uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej, by wspólnie za¶piewać najpiękniejsze polskie kolędy. Pan Jarosław Cieciak podsumował również wyniki konkursów plastycznych. Nagrody za udział w konkursie „Bożonarodzeniowy Wianek" otrzymali: Emilia Krawczyk (IIa), Franciszek G±siorek (IIIb), Julia Bęgziak (IIa) i Oliwia Piwowarska (IIa). Prace zostały przekazane na piknik charytatywny „Magiczne ¦więta z Lenk±”, organizowany przez szkołę w Porębie Wielkiej.

Nagrodzono także wszystkich uczniów bior±cych  udział z szkolnym etapie  konkursu „¦więty Maksymilian – pielgrzym, podróżnik, misjonarz". Wzorowo spisali się w tym roku Oliwia Żebrak (VIIIa) oraz Julia Bębenek (VIIb) oraz  drugoklasi¶ci:

klasa IIa: Hanna Wójcik, Emilia Krawczyk, Aleksandra Chrapczyńska, Maja Bies, Paulina Rusin,

klasa IIb: Zofia Parys, Emilia Godlewska, Julia Cyktor, Marta Kubica, Olga Pieczonka, Maja Wołek, Aleksandra Snażyk, Marta Kubica, Zuzanna Pajer, Anna Wieczorek, Dawid M±kina, Hubert Nitka, Filip Molenda,

Na zakończenie dyrektor szkoły pani Joanna Wysogl±d złożyła wszystkim ¶wi±teczne życzenia.

Zabawa karnawałowa
"¦więty Maksymilian- pielgrzym, podróżnik, misjonarz"
Wycieczka do KrakowaKlasy III a, III b i IV uczestniczyły w wycieczce do fabryki bombek choinkowych „Armar” oraz do Centrum Nauki i Zabawy „Klockoland” w Krakowie.