Szkolny Klub Wolontariatu podczas 28 finału WOŚP

W niedzielę 12 stycznia odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu  aktywnie włączyli się do tej ogólnopolskiej akcji.
Celem tegorocznej zbiórki było zdobycie  środków finansowych dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Siedemnaścioro wolontariuszy z naszej szkoły brało udział w organizacji finału i kwestowało z puszkami  WOŚP. Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za ich wspaniałą pracę. To dzięki Wam padł rekord zbiórki WOŚP w naszej szkole- zebrano  prawie 9 800 zł. Serdecznie gratulujemy!!!

Naszymi głównymi wolontariuszkami były: Julia Luranc, Julia Paszek, Ola Pędrys, Karolina Sołtysik, Wiktoria Wójcik.

Samorząd Uczniowski
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły